Esin Maraşlıoğlu Kimdir Kimle Evlendi Kaç Yaşında ?

“Esin Maraşlıoğlu”, 11 Şubat 1966 yılında İstanbul’ da doğmuştur. Modacı ve manken olan Maraşlıoğlu, bir giyim mağazası açmış daha sonra kapatmıştır. İlginç tasarımlarıyla, cesur ve marjinal çizgisiyle adından sıkça söz ettirmiştir. Dönem dönem, bazı moda şekillerinin akımına öncülük etmiştir. 40 yaşının üzerinde olmasına rağmen düzgün fiziğiyle dikkat çekmiştir.

 

İlk evliliğini, daha 17 yaşında iken Musevi iş adamlarından Metin Mızraklı ile yapmıştır. Bu evlilikten Melis adında bir kızı olmuştur. Daha sonra ünlü komedyen Cem Özer, Esma Sultan Yalısında yapılan bir defile esnasında “Esin Maraşlıoğlu”’ na evlenme teklifi etmiş ve olaya herkes tanık olmuştur. Cem Özer ile 17 Ağustos 1994 tarihinde evlenmiş, ikinci kez dünya evine girmiştir. Fakat bu evlilik 5 yıl sürmüştür.

 

“Esin Maraşlıoğlu”, daha sonra güvenlik şirketi sahibi Yıldırım Memişoğlu, Beşiktaş eski başkanı Serdar Bilgili, iş adamı Ali Rıza Özderici ile adı aşk söylentilerine karışmıştır. Bu ilişkilerden sonra iş adamı Melih Yılmaz ile aşk yaşamaya başlamış, 6 ay sonra nikah masası ile noktalanmıştır. Bu evliliğinden, 48 yaşında olmasına rağmen 1 oğlu dünyaya gelmiştir.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir