Esra Balamir Kimdir Kaç Yaşında ?

Esra Balamir şarkıcılık yaparak şöhret oldu. Dame Ajansta Mankenlik yaptı. Bir süre sonra TV ‘de sunuculuk yaptı. 1990’lı yılların başlarında Yalçın Dümer ile evlendi. Fakat ilişkilerini sürdüremeyeceklerini anlayan çift boşanmaya karar verdi. Televizyonda başarılı bir şekilde sunuculuk yapan Esra Balamir bir süre sonra enteresan bir şekilde gelişen olaylar sebebiyle buradan ayrılmak zorunda kalmıştır. Onun yerini programın yapımcısı Harika Avcı ile doldurmaya çalışmıştır.

 

Bu olaylardan sonra Esra Balamir tanımadığı insanlardan Telefon almaya başlamıştır. Bu olayı araştırmaya karar veren ünlü manken Yeliz Yeşilmen’in telefon numarasını önüne gelen herkese dağıttığını öğrenmiştir. Zira kendisi gibi sunucu olan Yeliz Yeşilmen ile uzun süre polamik yaşadı. Bu durum uzun süre magazin gündeminden düşmedi. Medyada durmadan bu olayın üzerine gitti.

 

Bir gazete çıkan habere göre Esra Balamir’in eski sevgilisi ‘’Gökhan Adlı’’ bankadaki ortak hesaptan gizlice para çektiğini öğrenmiştir. Bunun üzerine sevgilisini şikayet etmiştir. Esra Balamir’in aile hayatı da dramatiktir. Zira Annesi Babasının uyuşturucuya iyice düşmesine dayanamayarak Babasının öz yeğeni ile kaçmıştır.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir