Eva Mendes Kimdir ?

1974 yılında Amerika’da dünyaya gelen Küba asıllı Eva Mendes,  güzelliği ile herkesi kendine hayran bırakan aktris, model ve şarkıcıdır. 1990 yılında oyunculuk kariyerine başlayan Eva Mendes’in en bilinen filmleri, Daha Hızlı ve Daha Öfkeli, Hayalet Sürücü ve Hitch yapımlarıdır.

 

Bir çok sansasyonel açıklamalara imza atan Eva Mendes, en büyük ilgiyi 50 farklı eyalette seks yaptığını söyleyerek almıştır. Gelen tepkiler üzerine yaşadığı seks ilişkilerinin hepsinin de ayrı kişilerle olmadığını belirtmiş yine de şimşekleri üzerine çekmekten kurtulamamıştır. Magnum, Calvin Clein ve Reebok gibi ünlü markaların reklam yüzü olan Eva Mendes şu sıralar Lost River adlı bir film üzerine çalışmaktadır.

 

Özel hayatıyla sürekli gündemde olan seksi oyuncu, sevgilisi Ryan Gosling’den ayrıldığı yönünde çıkan dedikoduları yanıtsız bırakıyordu fakat geçtiğimiz günlerde sevgililer gününde ne yapacaksınız şeklinde gelen bir soruya Not Defteri’ni izleyerek ağlayacağım cevabını verince Ryan Gosling’le olan ilişkilerinin bittiğinide doğrulamış oldu. Ayrılma nedenleri üzerine bir çok dedikodu dönmekte fakat en ilgi çekicisi de Ryan Gosling’in arkadaşlarının Eva Mendes’i sevmiyor olması iddiası. Söylentiye göre arkadaşları kendisine, Eva Mendes’i bırakıp eski sevgilisine dönmesi yönünde baskı yapıyordu.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.