Okan Bayülgen Kimdir ?

Okan BAYÜLGEN 1964 doğumlu ve İstnabul Cihangir kütüğüne kayıtlıdır.  Ünlü bir tiyatro oyuncusu , şovmen ve sunucu olan  Bayülgen’in babası ve Annesi  1970 yılında boşanmıştır ve  Her ikisi de  farklı evlilikler yapmıştır.  Babasının yeni evliliğinden  Ozan  BAYÜLGEN  ve Okşan BAYÜLGEN adında iki kardeşi vardır.

 

Aynı zamanda Anne tarafından Elmalılı Hamdi Yazırın ‘ da torunudur.  Aşk Hayatında oldukça sık gündeme gelen bayülgen geçtiğimiz  yakın zaman diliminde ,  Aynı anda iki kadını sevebileceğini söylemişti. Bu durumu  erkek doğasına bağlayan  Okan BAYÜLGEN , başka bir şovmenle birlikteliği olmuş bir kadınla  aşk yaşamayacağını da nakletti.

 

Giyim kuşam konusunda da oldukça titiz bir kişiliğe sahip olan Okan BAYÜLGEN , saçlarını  ya da yeni imajını da bayan kuaföründe yaptırmaktadır. Kendisine  programına katılan  kadınların  onunla birlikte olmak isteyip istemediği sorulduğunda.  Evet  çok fazla demiş ama prensip gereği   ne asistanlarıyla , ne çalışanları ile , ne de programa gelen bayan konuklar ile ilişki yaşayamayacağını söylemiştir.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir