Kelly Brook Kimdir ?

İngiliz güzel model Kelly Brook 23 Kasım 1979 doğumludur.

 

Annesinin kendisini kayıt ettirdiğini bir güzellik yarışmasını ardında 16 yaşında iken modellik kariyerine başlamıştır. Renault, Foster’s, Walkers gibi pek çok ünlü markanın reklam filmlerinde oynamış. Daily Stars gazetesi tarafından üçüncü sayfa güzeli seçilmiştir.

 

FHM dergisi tarafından yapılan Dünyanın En Seksi 100 Kadını anketlerinde birinci olunca yıldızı parlamış, birçok ünlü mayo ve bikini markalarının katalog çekiminde verdiği pozlarla boy göstermiştir. Kendi adına tasarladığı bikini, mayo ve iç çamaşırı modelleri ile New Look’u kurarak ticarete atılmıştır.

 

Modellik ve iş kadınlığının yanı sıra rol aldığı dizi ve film projeleriyle de adından söz ettirmeye devam etmiştir. The Big Breakfast isimli sabah programının sunuculuğunu yapmış ve bu program O’nun kariyeri açısından bir dönüm noktası olmuştur.

 

Oyunculuk kariyerine 1997 yılında müzik klipleri ile başlayan Kelly Brook; 2005 House of 9 korku filmi ile 2006 Survival Island adlı filmlerde rol almıştır.

Amerikalı aktör Billy Zane ile nişanlılık aşamasında iken ayrılan Kelly Brook, 2008 yılından bu yana rugby oyuncusu Danny Cipriani ile birliktedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.