Gökçe Özyol Kimdir Kaç Yaşında Sevgilisi ?

Bir dönemin sevilen dizisi Yahşi Cazibe’nin sevilen karakteri Barış olarak tanıdığımız Gökçe Özyol başarılı bir oyuncudur. 2 Aralık 1972 doğumlu olan Gökçe Özyol Eskişehir Anadolu Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi Çizgi film ve animasyon bölümü mezunudur. Başarılı ve sempatik oyuncunun oyunculuk hayatı ise iki aile dizisi ile başlamıştır.

 

İki aile dizisi ile oyunculuk hayatına başlayan Gökçe Özyol Yahşi Cazibe dizisi ile başarısını perçinlemiştir. Alemin kralı dizisinde konuk oyunculuk yapmıştır ve Ali Ayşe’yi Seviyor dizisinde Bekir karakterini canlandırmıştır. Canlandırdığı karakterler ile başarısını gösteren oyuncu 2011 yılında aynı zamanda adaşı olan ve meslektaşı olan Gökçe Aytaç ile hayatını birleştirmiştir.

 

Gökçe Özyol mesleği ile sevilen bir kişilik olmasına karşın evlilik hayatında olumsuz haberlere konu olmuştur. Eşi ile anlaşmazlığa düşen Gökçe Özyol hakkında yazılan haberler aile içi şiddet olduğu yönündedir. Çift arasındaki kıskançlığın şiddet boyutuna gelmesi ile karakola intikal eden durumda her iki taraf ta suçlu bulunmuş ve tutuklama istemi ile yargılanmışlardır ve sevilen dizi oyuncusu 19 ay hapis cezasına çarptırılmıştır.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir