Gökçe Yanardağ Kimdir Sevgilisi ?

Birçoğumuzun yakından tanıtığı  Gökçe Yanardağ ,  1975 yılında İstanbul’ da doğmuş ünlü bir oyuncudur. Mesleki kariyerini  öncelikle  1991 ve  92 yılları arasında  mankenlik üzerine yapmak isteyen oyuncu bir mankenlik  ajansına kaydolmuştur. Fiziği  mankenliğe uygun olan ünlü oyuncu  mesleğini başarılı bir şekilde gerçekleştirmiş  , yurt içinde  ve yurt dışında  bir çok fuara katılmıştır.

 

Güzel oyuncu  Gökçe Yanardağ ,  Türkye’ de yapılan güzellik yarışmasına da katılmış ve ülkesinde 4. Olmaya hak kazanmıştır. Bu yarışma ile birlikte ,  Japonyada gerçekleştirilen Miss International adlı güzellik yarışmasına da katılmak istemiş  ve  bu yarışmada da dünya çapında  katılan yarışmacılar olmasına  rağmen , Türkiyeyi temsil ederek ilk  ona  girmeyi başarmıştır.

 

Gökçe Yanardağ , ekranlarda   yayınlanan ve  yayınlanan diziler arasında en çok  reyting alan    “ Sıla , Aşk Hırsızı ,  Güz gülleri “ gibi bir çok dizi de oynamıştır.  Ünlü oyuncu  ve güzel manken  Gökçe Yanardağ , şuan ise  Güneşi beklerken  adlı dizide  rol almaktadır.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir