Hale Caneroğlu Kimdir Kaç Yaşında ?

1974 yılının Aralık ayında doğan Hale Caneroğlu , oyuncu ve şarkıcılık yapmaktadır. Yüksek eğitimine Galatasaray üniversitesinde başlamış  ve Sinema ve Televizyon bölümünden mezun olmuştur. Eğitimini ilerletmek adına Amerika Birleşik Devletlerin de  tiyatro  ve sahne eğitimi almıştır. Türkiyeye döndüğünde , bir çok dizi teklifi almış  ve ilk dizisi ,  2003 yılında çekilmiş ve Aslı adında bir öğretmeni canlandırdığı Kasaba İncisidir.

 

Hale Caneroğlu bir çok reklem filmine de imza atmıştır.  En sevilen karakteri , yayınlandığı tarihlerde  çok yüksek bir reyting yapan Avrupa Yakası dizisindeki  Yaprak isimli karakter olmuştur. Günümüzde  6 kişilik dansçı gurubuyla  Kereografisini Natalie Marabblenin yapmış olduğu  Şow gösterisini bir çok ilde seyircilere sunmaktadır. İlk ve tek albümü  2010 yılında ki içimde saklısın albümü olmuştur.

 

Hale Caneroğlu aşk hayatında ise , kendisinden yaşça oldukça birisi ile birlikte olduğunu  hatta geçtiğimiz yakın bir tarih önce kameralara sevgilisi ile birlikte yakalanıp nişanlısı olduğunu söyledi.   Hale caner oğlunun 2013’ün yaz aylarında  gizlice evlendiği de iddia edilmektedir

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir