İlker Ayrık Kimdir Biyografisi Kaç Yaşında ?

İlker Ayrık kimdir, biyografisi, kaç yaşında? Öncelikle İlker ayrık denince akla sevilen yarışma programı gelmektedir diye düşünüyorum. Ben bilmem eşim bilir. Tiyatro oyuncusu olan İlker Ayrık’ın daha çok ilgi çekmesine ve sempati toplamasına neden olmuştur diyebilir.

 

Tabi ki İlker Ayrık denince akla gelen sadece bu değildir. İlker Ayrık kimdir, biyografisi, kaç yaşında? Sorularını cevaplayalım. İlker Ayrık tiyatrocu, oyuncu ve sunucu kimliği ile karşımıza çıkar. 16 Ekim 1979 Balıkesir doğumlu olan Ayrık, 18 yaşında İstanbul’a gelerek tiyatrocu olmak için eğitim almaya başladı. Tiyatroda başarı elde eden İlker Ayrık 2000 yılından sonra ise televizyonlarda da boy göstermeye başladı.

 

İlker ayrık kimdir, biyografisi, kaç yaşında? gibi sorulara kısaca cevap verdikten sonra Ayrık’ın aile hayatından bahsedelim. Evli ve bir çocuk sahibi olan Ayrık, aynı zamanda eşine aşkla bağlı. Bunun nedeni ise ilişkilerinin temelinin sağlam olmasından kaynaklı. Eşi ile ortaokul arkadaşı olan çift okul bittikten 15 yıl sonra tekrar bir araya gelerek ilişkilerini sağlamlaştırmıştır.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir