Justin Bieber Kimdir Biyografisi Kaç Yaşında ?

Justin Bieber; 1 Mart 1994 tarihinde Kanada’da doğan, Pop R&B sanatçısı, aktör ve söz yazarıdır. Youtube’da paylaştığı videolar ile kısa sürede ilgi çeken Bieber, 2008 yılında sonradan menajeri olan Scoot Braun tarafından keşfedilerek kariyerine başlamıştır. Yılın sanatçısı, Yılın En iyi Erkek Sanatçısı gibi dallar da dahil olmak üzere 10’un üzerinde ödüle sahiptir. 2009 yılında Platin Plak ödülü kazanmıştır. 2. albüm çıkış parçası olan Baby şarkısı Youtube’da en çok izlenilen video rekorunu kırmıştır. Aynı zamanda bu şarkıyla 1963 yılından beri Stevie Wonder’ın kırılamayan “Müzik Listelerine En Genç Yaşta Giren Şarkıcı” ünvanını kırmayı başarmıştır.

 

Şöhret basamaklarını hızla tırmanan Justin Bieber çok kısa sürede kendisine çok büyük bir hayran kitlesi edinmiştir. Sanatçının hayran kitlesinin büyük bir çoğunluğunu oluşturan genç kızlar kendilerine Belieber ismini vermişlerdir.

 

Bir zamanlar Selena Gomez adlı sanatçıyla ilişki yaşamıştır. Justin Bieber, müzik hayatıyla olduğu kadar  özel hayatıyla da pek çok kişinin dikkatini çekerek magazin dünyasında aynı anda hem en sevilen hem en nefret edilen insan olarak tarihteki yerini almıştır.

7 Yorum

Yorum Yapın
  1. Justin ‘i sevmiyor değilim ama 2014 yılının ocak ya da şubat ayında o mayami de alkol almış onun üstüne bir de uyuşturucu içmiş ve yarışlara katılmış ya buna ne diyeceksiniz google den de bakabilirsiniz birkaç akşamdır haberlerde hep ondan bahsediliyor ve de davaya çıktığı söyleniyor davada serbest bırakılmış ama komşusuna yumurta falan atıyormuş komşusu da ona dava açmış işte birde bunu okuyun biraz fazla oldu ama inannın yazdıklarım gerçek gerçek gerçekten de gerçek….keşke Justin bunu hayranlarına yapmasaydı çok üzüldüm ya neyse ama şarkıları güzel ya siz ona bakın :()))()

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.