Mariya Şarapova Kimdir Kaç Yaşında Sevgilisi Kim ?

Maria Sharapova dünayca ünlü sporcu ve tenisçidir. Atletik bir vücuda sahip olan bu çok güzel kadın Rustur ve 1987 yılında dünyaya gelmiştir. 8 yaşında iken tenis oynamak ve kendini geliştirmek için Amerika Birleşik Devletlerine göç etti. Wimbledon tenis turnuvasını kazanan en genç tenisçidir. Kariyerinin ikinci Grand Slamı olan Amerika Açık’ı 2006  yılında kazandı.

 

Maria Sharapova 2001 yılından beri profesyonel olarak tenis oynar ve 1 88 m boy uzunluğuna sahiptir.  Kendisi gibi tenisçi olan Grigor Dimitrov ile bazı aşk dedkoduları gündeme yansıdı. Geçtiğimiz günlerde de birlikte çekilmiş fotoğrafları basın ve medyaya sızmıştır.

 

Maria Sharapova çok başarılı bir tenisçidir. En beğendiği erkek tenisçinin ise erkek arkadaşı olduğunu belirtir. Ona göre erkek arkadşaından daha iyi tenis oynayabilen bir erkek sporcu yoktur. Gerçekten yakışan ikili röportajlarında birbirlerinden bahsederler. Bulgar asıllı erkek arkadaşı ile en son İspanya’da görüntülenen güzel tenisçi erkek arkadaşının başarılarından ötürü gurur duyar ve kendisi de onun kadar başarılıdır.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir