Melike Güner Kimdir Kaç Yaşında Kimle Evli ?

Melike Güner 2Haziran 1979 tarihin İstanbul’da doğmuştur. 2002’de İstanbul Üniversitesi Devlet Konservatuarından mezun olan güzel oyuncu bir çok dizide oynamış ve başarılı projelere katılmıştır. Ayrıca yönetmenlik de yapmış olan güzel oyuncunun ilk baş rol oynadığı uzun metrajlı film İncir Reçeli isimli sinema filmidir. Burada AIDS hastası bir kızı canlandırmıştır. Çok başarılı bir oyunculuk ve filmdir.

 

Melike Güner Doktorlar dizesinde de sevilen Zenan karakterini oynamıştır. Burada rol arkadaşı Bekir Aksoy ile bir beraberlik yaşamış ve bu beraberlikleri evliliğe kadar gitmiştir. Sonradan Aksoy ile yollarını ayırmıştır. 2013 yılında Ali Haydar Bozkurt ile evlenmiştir ve halen evlidir. Merhaba Hayat isimli dizide de rol almıştır. Bir kaç tiyatro oyununda da rol almıştır.

 

Melike Güner Toyota Türkiye Ceo’su Ali Haydar Bozkurt ile şahane bir düğün ile dünya evine girmiştir. Çok güzel ve başarılı bir oyuncudur. Adile Sultan Sarayında düzenlenen düğüne çok ünlü isimler katılmıştır. Bunların arasında Kadir İnanır da bulunmaktadır. Güzel oyuncudur.

3 Yorum

Yorum Yapın
  1. en çok sevdim dizi doktorlar ce melike güner hata o yüzden oyuncu olmak istiyorum melike seni seviyorummmmmm zenan

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir