Merve Büyüksaraç Kimdir Kaç Yaşında Sevgilisi ?

Merve Büyüksaraç 13 Haziran 1988 tarihinde Ankara da doğmuştur. 2006 Miss Turkey Türkiye güzeli seçilmiştir. Miss World de ise Türkiye’yi temsil etmiştir. Boyu 1.78dir. Ankara TED koleji mezunudur. Üniversite eğitimini ise Yeditepe Üniversitesi Endüstriyel Tasarım bölümünde okumuştur.

 

Merve Büyüksaraç Buzda Dans yarışmasına katılmıştır. En son ise Survivor yarışmasında Ünlüler de yarışmıştır. Elendikten sonra Survivor yarışması hakkında bir takım iddialar da bulunmuştur. Yarışmada aslında yemek verildiğini bunların hep oyun olduğunu söylemiştir. Survivor ‘a katıldığı için pişman olduğunu söylemiştir. Adadaki görüntülerin birçoğunun yayınlanmadığını haksızlık yapıldığını ve kendisinin kötü gösterildiğini söylemiştir. Daha sonra bu açıklamaları için Acun medya sözleşmenin ihlal edilmesi nedeniyle 500 bin liralık dava açmıştır. Dava iki senedir hala devam etmektedir.

 

Merve Büyüksaraç ‘ın Nurettin Kutlu ile üç senelik bir ilişkisi vardı. 2013 yazında evleneceklerini dile getirmişti. Ancak ettikleri bir kavga sonucu ve Nurettin Kutlu’nun ünlü mankene attığı tokat sonucu ayrıldılar. Genç manken biten ilişkinin ardından Twitter’da meydan okudu.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir