Merve Oflaz Kimdir Kaç Yaşında Resimleri ?

2010-2011 sezonunda Survivor Türkiye yarışmasındaki başarısı ve birinciliğiyle tanıdığımız güzel yarışmacıdır Merve Oflaz. 23 Mayıs 1988 yılında Beykoz’da dünyaya gelen Merve Oflaz’ın hayatını kısaca sunalım. İlkokul Çağına kadar Beykoz’da yaşayan Merve Oflaz, okul Çağına geldiğinde Çengelköy’e taşınmışlar ve eğitim hayatına orada devam etmiştir. Oldukça hiperaktif bir çocuk olan güzel sunucu ve oyuncu ailesi tarafından spora ve tiyatroya yönlendirilmiştir.

 

Hem eğitim hayatında hem de yaptığı aktivitelerde başarılı olan Merve Oflaz lise çağlarında tenis ve yüzme ile spor faaliyetlerine devam etmiştir. Lisede yabancı dil bölümü okumuş ve her zaman başarılı bir öğrenci olmuştur. Üniversite eğitimini ise Marmara üniversitesi Beden eğitimi spor meslek yüksekokulunda tamamlamıştır.

 

Var mısın yok musun, Surviver yarışmalarından sonra hem güzelliği, hem başarısı hem de zekâsı ile beğenilen ve arana yüzlerden biri haline gelen Merve Oflaz dizilerde boy göstermeye başladı. Hayatı tam anlamıyla değişen Oflaz ekranlara çabuk alıştı. Muhteşem yüzyıl, kalbim dört mevsim, dizilerinden sonra sunuculuk yapmaya başladı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir