Mikel John Obi Kimdir Kaç Yaşında ?

22 Nisan 1987 doğumlu Nijeryalı oyuncu Mikel John Obi, şu anda Chelsea takımında forma giymektedir. Çok küçük yaşta olmasına rağmen Chelsea takımına 12 milyon sterline Manchester united takımından transfer olmuştur. İlk kulübü Lyon Oslo hem ilk hem de ikinci transferden 4 milyon sterlin kazanmıştır. Yetenekli orta sağ oyuncusu, tekniğiyle birçok otoritenin dikkatini çekmiştir. Fiziğini iyi kullanmayı başaran mikel, Nijerya milli takımında 4 kez forma giyme şansı yakalamıştır.

 

Chelsea teknik direktörü morinio ile yıldızı bir türlü barışmayan Mikel John Obi için İngiliz basını, Galatasaray takımına gidiyor diye bir yazı hazırlamıştı. Yapılan haberde mikel ’in İstanbul ve Galatasaray hakkında bilgi topladığı yönünde bilgiler yer alıyor.

 

İngiliz basını premier ligden Mikel John Obi ve diğer önemli bir oyuncuyla Türk takımlarının ilgilendiğini yazdı. Yapılan haberlerde Beşiktaş ve Galatasaray takımlarının oyuncuları takibe aldığı anlatılıyor.  Chelsea takımının nisan ayındaki atletico Madrid takımı ile yapacağı zorlu mücadelede rövanş öncesi sarı kart cezalısı John mikel takımın yanında olamadı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.