Miranda Kerr Kimdir? Kaç Yaşında? Sevgilisi Kim?

Miranda Kerr, 20 Nisan 1983 Sidney doğumlu Avustralyalı  mankendir. Şu sıralar moda dünyasının yükselen yıldızları arasında yer alan Miranda Kerr, kariyerine 1997 yılında keşfedilmesi ile başlamıştır. İki çocuklu bir ailenin ufak çocuğu olan Miranda Kerr, yetiştiği Gunnedah kasabasında bir Katolik okulunda okumuştur. Henüz 13 yaşındayken Dolly adlı magazin dergisinin kapak yüzü yarışmasında birinci olmuş ve ardından Melbourne Chadwick ajansıyla mankenlik sözleşmesi imzalamıştır. Miranda Kerr kısa sürede şöhrete kavuşmuştur en tanınmış çalışmaları ise Maybelline ve Victoria’s Secret projeleridir.

 

Çeşitli reklam filmleri ve moda dergilerinde yer alan güzel manken 2010 yılında sevgilisi Orlando Bloom ile evlenmiş 2011 yılında da bir oğlan dünyaya getirmiştir.

 

Geçtiğimiz günlerde Orlando Bloom ve Miranda Kerr çifti 6 yıllık beraberliklerine noktayı koyarak boşanmışlar, çift bu duruma beraber karar vererek dostça bir şekilde ayrıldıkları söylemişlerdir. Beraberliklerinin artık bir molaya ihtiyacı olduğunu vurgulayan genç çift evliliklerinin sona ermesinin oğulları Flynn Christopher’ı etkilemeyeceğini, arkadaşlıklarına sevgi ve saygı çerçevesinde devam edeceklerini belirtmişlerdir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.