Müge Anlı Kimdir Biyografisi Kaç Yaşında ?

Müge Anlı; 19 Aralık 1973 yılında İstanbul’da dünyaya gelmiştir. Eğitimini Marmara Üniversitesi İletişim Fakültesinde tamamlamıştır

 

Meslek olarak Sunucu Televizyoncu ve Gazetecidir. Burhan Akdağ la evlenmiştir. Bu evlilikten Lidya Akdağ adında kız çocukları dünyaya gelmiştir. Burhan Akdağ’dan 2008 yılında boşanmıştır. Olaylı biten bu evlilikte Burhan Akdağ Evliliğini kitap haline getirmiştir. Tüm bilinmeyenleri kitaba aktarmıştır. Bu evlilikten aşırı derecede zarar gören ve iftiralara kurban giden asılsız şikâyetler yüzünden hayatı alt üst olan Akdağ bu yüzden evliliğini kitaplaştırdı ve her şeyi açık bir şekilde yazdı. Müge Anlı, TV alanında ki deneyimi Magazin programıyla başlamıştır. Bir aralar Kanal D de Dobra Dobra Magazin Programını sunmuştur. Daha sonra ise ATV de Müge Anlı İle Tatlı Sert tartışma programının sunucusu olmuştur.

 

Bu programda yakınlarını kaybeden, aydınlatılmamış olaylarını ele alan Anlı Emniyet güçleriyle yardımlaşmaktadır. Müge Anlı 23 Ekim 2011 tarihinde Van’da gerçekleşen deprem ile ilgili yaptığı açıklamadan dolayı hem sanatçı arkadaşlarından hem de sosyal medyadan aşırı tepki alması sonucu bir açıklama yapmayı gereği duymuş ve “benim söylediklerim sanırım yanlış anlaşıldı ben öle demek istememiştim. Yanlış anlaşıldıysam özür dilerim.” Demiştir. Müge Anlıya hayatında başarılarının devamını diliyoruz.

2 Yorum

Yorum Yapın

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.