Özge Gürel Kimdir?

05.02.1987 Silivri doğumlu genç oyuncu tesadüf eseri Kızım Nerede? adlı dizinin oyuncu seçmelerini yüzlerce kişi arasından seçilerek bu sektöre adımını atmıştır.

 

Babası emekli annesi ev hanımı 3 kız kardeşlerdir. Boyu 170 kilosu 55 tir. Beykent Üniversitesi Uluslararası Ticaret mezunu olan Özge Gürel ilk dizisi Kızım Nerede oynadıktan sonra oyunculuk dersleri almaya başlamıştır.

 

Çekiciliği ve kendininin de bilmediği yeteneği sayesinde dizilerin aranılan ismi olmuştur. Huzur Sokağı, Muhteşem Yüzyıl ve Medcezir adlı dizideki Ada karakteriyle kariyerinde iyi bir çıkış yakalamıştır.

 

Son olarak  2012 yapımı A Gentleman’s Dignity adlı Güney Kore yapımı olan diziden esinlenilen 2014 yayınlanan Kiraz Mevsimi adlı dizide Öykü Acar’ı yetenekli ,doğal ,yardımsever ve dürüst bir genç kız olarak izleyenlere sunmaktadır.

2017 yılında televizyonlarda gösterilmeye başlayan Yıldızlar Şahidim adlı dizide başrol oyuncusudur.

 

Bu sektörde kalıcı olabilmek için çok çalıştığını ifade eden Özge Gürel, şu sıralarda şan, dans, ve diksiyon eğitimi alıyor.

 

6 Yorum

Yorum Yapın
  1. seniiiiiiiiii çooooooooooook seviiiiiiiiyyyyyooooooooorrruuuuummm dizini çoooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooookkkkkkkkk beğeniyorum

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir