Selena Gomez Kimdir Kaç Yaşında Sevgilisi Resimleri ?

ABD’li oyuncu ve şarkıcı Selena Gomez, 22 Temmuz 1992’de teksas’ta dünyaya gelmiştir. Genç şarkıcı, waverly büyücüleri adlı dizideki alex russo rolüyle bilinmektedir. Birçok sinema filmi ve TV dizisinde başarılı rollerde yer alan gomez müzik yaşamında da oldukça emin adımlarla ilerlemektedir.

 

Ünlü şarkıcı ve oyuncu, “Selena Gomez &the scene” adlı pop müzik grubunun kurucu solistidir.  Grup 3 RIAA sertifikalı albüm çıkartarak Amerika Birleşik Devletleri’nde 1.354.000 satışa ulaşmıştır. 2008 yılında UNİCEF iyi niyet elçisi olarak atanan gomez, 2012 yılında spring breakers adlı filmde James franco rolünde yer aldı.

 

Dünyadaki en genç şarkıcılardan biri olan Selena Gomez, justin bieber ile bir dargın bir barışık ilişkisinin yaşattığı travmalardan kurtulmak için Arizona’da psikolojik travma ve çöküş teşhisi ile bir rehabilitasyon merkezinde tedavi altına alındı. Gomez, yaşadığı duygusal travmaların neticesinde oluşan dengesiz tutumlarına ek olarak ailesine karşı da olmadık davranışlar sergiliyor. Genç şarkıcı, eski sevgilisi bieber ile barışmasının ardından sansasyonel bir kararla anne ve babasını evden kovdu.

9 Yorum

Yorum Yapın
  1. ben selenayı çok seviyorum onunla aynı burcuz ayı yemekleri seviyorum çok ortak noktamız var ne kadar onnla tanışmasamda amaa onu çok seviyoum ve bütün şarkı ve filmlerini izldim…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.