Sinem Kobal Kimdir Kaç Yaşında ?

Sinem KOBAL , 14 ağustos  1987 yılında Rizeli bir ailenin kızı olarak İstanbulda doğmuştur. Şöhret hayatına çok küçük yaşta başlayan ve   şöhret basamaklarını  hızlı adımlarla çıkan  Sinem KOBAL , ilk dizisini  2001 ve  2002 yılları arasında  Gülben ERGEN ve Kenan  IŞIK’ ın da yer aldığı Dadı dizisinde , Dilara rolü ile oynamıştır.

 

Eğitim hayatı başarılı geçen  ünlü oyuncu , spora meraklı bir kişiliğe  sahiptir.  Lise yıllarında oynadığı voleybol takımında ikincilik kazanmış , Günümüzde ise  Latin dansları ve  Savunma sanatı olan Aikido ile uğraşmaktadır. Kısa bir süre önce ,  ünlü futbolcu Arda TURAN ile 3 yıllık bir birliktelik yaşayan  Sinem  KOBAL ,  aldıkları evlilik kararı ertelendiğinden dolayı ayrılma kararı aldı.

 

Ayrılma sebepleri , İdil Fırat olarak gösterilse de her iki tarafta bu iddiayı kesin bir dille reddettiler. Ünlüler özel  hayatları ile gündeme gelmek istemediklerini ,  ancak mesleki alanda gündeme gelmek istediklerini kaydettiler.  Günümüzde ise , Sinem KOBAL  yeni  roller üzerine çalışmaktadır.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir