Ümit Erdim Kimdir Kaç Yaşında ?

Ümit Erdim, 15 Haziran 1985 tarihinde Kocaeli ilimizin Çınarlı ilçesinde ailesinin 3. çocuğu olarak dünyaya gelmiştir. İlkokul ve ortaokulu doğduğu şehirde tamamlamıştır. Liseyi ise yine aynı şehirde İzmit Atılım Anadolu Lisesi’nde öğrenim hayatını tamamlamıştır. Ardından İzmit’in Şehir Tiyatrosu’na girerek Bir Yaz Gecesi Rüyası adlı repertuar oyununda oynamıştır.

 

Ümit Erdim bu zamana kadar bir çok dizi ve filmde rol sahibi olmuştur. Bunun en büyük sebebi bir arkadaşı vasıtası ile İstanbul’a gitmesi ve ardından henüz 2 – 3 ay geçmesinden sonra da Gani Müjde ile tanışması olmuştur. Ve bunun ile beraber Hayat Bilgisi adlı dizide Perran Kutman gibi büyük bir tiyatro sanatçısı ile oynaması da geleceğinin kapılarını aralamıştır.

 

2003 yılında konservatuarı kazanan Ümit Erdim ilk başlarda okula gitti ama devamını getiremedi. 2011 yılında Pasaport adlı bir program sunmuştur. Bunun ardından Mike adlı köpeği ile bir köpek eğitim yarışmasında birinci olmuştur. Erdim bir süre de Asuman Krause ile beraber bir ilişki sürdürmüştür. Sonraları ise yaptığı bağışlarla adını duyurmuştur.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.