Volkan Demirel Kimdir Biyografisi Kaç Yaşında ?

Volkan Demirel ,  27 Ekim  1981 yılında İstanbul  Fatih’ de doğmuş  ünlü  bir kalecidir.   191 cm  boyunda olan Volkan Demirel , futbol kariyerinde oldukça başarılı olduğundan dolayı  Futbol Plus Dergisinde  yılın kalecisi ödülüne layık görülmüştür. Oyunculuk kariyerine ilk olarak orta okulda başlamıştır.

 

Kısa süre içerisinde başarısı fark edilince  , bir klübe yazılmış ve orada da  yetenekli olduğu fark edilince  hızlı adımlarla  milli sporculuğa yükselmiştir.  Hepimizin tanıdığı kaleci olan Rüştü Reçber , Fenerbahçe spor klübünden Barcelonaya  transfer olduktan sonra  o dönemin  teknik direktörü olan Daum , Volkan Demirel’e şans vermiştir.

 

Volkan Demirel ise verilen şansı en iyi şekilde kullanmış ve günümüzde de  Fenerbahçe’ de kalecilik yapmaktadır.   Volkan Demirel  şuan  evli  ve   15 şubat  2014 tarihinde   Eşi  Zeynep Demirel’den bir kız çocuğu olmuştur.  Özel hayatı ile  evlenmeden önce de gündeme pek gelmeyen Volkan Demirel , kameralara  özel hayatında hiçbir sıkıntı olmadığını ve eşi ile çok mutlu olduğunu dile getirmiştir.

3 Yorum

Yorum Yapın

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.