Kimdir Wiki Biyografi Arşivine Hoşgeldiniz, 19 Nisan 2014
Beğen 6

İntizar Kimdir Kaç Yaşında Nereli ?

İntizar Kimdir Kaç Yaşında Nereli ?

Son günlerde Erol Köse’nin ortaya attığı bir olayla gündeme gelen İntizar‘a Erol Köse Eşcinsel dedi. Böyece gündeme bomba gibi düşen iki isim arasında büyük bir gerginlik meydana geldi.

 

Ünlü türkücü İntizar 1947 yılında Tuncelide dünyaya geldi. Babası asker emeklisi olan intizar’ın annesi ise ev hanımıdır. Şu günlerde ailesiyle birlikte İzmir’de ikamet eden İntizar aileini çok sevdiğini modern bir duruşa sahip olduğunu ve ailesinin fikirlerinin kendisi için çok önemli olduğunu söylemiştir.

 

Babasının asker olmasından dolayı  önce Muğlaya daha sonra da İzmir’e yerleşen İntizar ve Ailesi İzmirde hala yaşamaktadır. Çocukluk ve gençlik yıllarını İzmir’de geçiren İntizar İzmiri çok sevdiğini ve kendisi için büyük bir yeri olduğunu söyledi.

 

Müzik hayatına İzmir’de mahalle komşusu olan İbrahim Beyin onu gördüğünde yanına çağırıp türkü söylemesini istemesiyle başlamıştır. Kendisi daha sonra Sibel Can konserinde keşfedildikten sonra müzik dünyasına hızlı bir giriş yapan intizar bu yoldada hızlı bir şekilde ilerlemektedir. Son günlerde adı Erol Köse ile anılan İntizar’ın bakalım Erol Köse’nin “İntizar Eşcinsel” sözlerine ne cevap verecek bekliyoruz.

 

Kendisine müzik kariyerinde başarılar dileriz.

Yorumlar

 1. bilmezdim diyor ki:

  intizarin bu Kadar yasli oldugunu bilmezdim

 2. Ibrahim diyor ki:

  Nasil yani simdi intizar hanim 67 yaśindami! Olacak śey degil gûl Gibi hanimefendi
  Kadin hala 20 yaśinda Gibi tutuyor kendini

 3. erdal isyan diyor ki:

  1974 yazacaklarına 1947 yazmışlar…

Yorum Yaz