Aysel Yolaçan Kimdir ?

Aysel Yolaçan Eski beşiktaş Başkanı Serdar Bilgili ilişki yaşamış ve kendi iddialarına göre bu ilişki yıllarca sürmüştür ve bu ilişkiden Derin isimli bir kız çocuğuna sahip olmuştur. Güzel bayan iş adamının iddialarını red etmiştir. Bu iddialara göre ilişki tek gecelik denmiştir ancak güzel bayan ısrarla bunları red etmiş ve mahkemeye dava açmıştır.

 

Aysel Yolaçan mahkemeye delil olarak Bilgili ile kızı Derin’in birlikte çekilmiş bir fotoğrafını da sunmuştur. Küçük kızın babası olduğu iddia edilen Bilgili’ye gerçekten benzediği iddia ediliyor. Serdar Bilgili 2002’de boşandığı eşinden de bir kız çocuğuna sahip ve Fransız Model Amelia Latournald’den de bir oğlu vardır. Güzel bayan Serdar Bilgili’ye kızını nüfusuna alması için ve 15 bin lira nafaka ödemesi için dava açmıştır.

 

Aysel Yolaçan Serdar Bilgili’ye babalık davası açmıştır ve bu kız çocuğunun ısrar ile Bilgili’nin kız çocuğu olduğunu iddia etmektedir bu amaçla da yasal yollara başvurmuş ve hak arama yollarına gitmiştir. Güzel bir bayandır.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir