Demet Evgar Kimdir Kaç Yaşında ?

Demet Evgar çok başarılı bir tiyatro ve dizi oyuncusudur. Bir çok başarılı televizyon projesinde yer almıştır. Çok büyük bir haynra kitlesi olan 1 Erkek 1 Kadın komedi dizisinin baş rol kadın oyuncusudur. Bu diziye mutlaka aşina olduğunuzu düşünüyoruz. Komik bir hikayedir ve buradaki rolünü çok başarılı canlandırır.

 

Demet Evgar Emret Komutanım dizisinde de karşımıza çıkmıtşır. Bu dizide aynı zamanda Sarp Levendoğlu da oynar. 1 Erkek 1 Kadın dizisinin başrllerini Emre Karayel ile paylaşır. Son zamanlarda Sarp Levendoğlu ile aşk yaşadığı haberleri gündemi sarsmıştır. Haberlerin ardından ikili bir arada görüntülenmiştir. Eski sevgilisi Sertaç Özgümüş ile Galata ortasında kavga ettiğine dair haberler de zamanında magazingündemine düşmüşlerdi.

 

Demet Evgar semptaik ve başarılı bir oyuncudur. Güzel kadın bir çok beğeni ile güzel projeler ortaya çıkarır.  Begüm Birgören ilişksinin ardından bu güzel oyuncu ile görüntülenen Sarp Levendoğlu ilişkisi artık göz önündedir. Cihangir’de görüntülenen ikili saatlerce birarada zaman geçirmiştir. Mekan çıkışı konuşmaktan ikisi kaçınmıştır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.