Ebru Destan Kimdir Kimle Evli Kaç Yaşında ?

Ebru Destan , 24 Eylül  1977  tarihinde İzmir’ de doğmuştur.  Kariyerine mankenlik ile başlayan Destan , bir süre mankenlik yaptıktan sonra  bu işi bırakmış  ve   sesinin şarkıcılığa yatkın olduğunu gördükten sonra Şarkıcılığa başlamıştır.  İlk albümünü 2005 yılında Sözümü Yemedim ismi ile  Seyhan müzik  firmasında çıkarmıştır.

 

Mankenlik yıllarında albüm çıkaracağını söyleyen Ebru DESTAN ,  yıllar sonra bir albüm oluşturduktan sonra ,  albümün adını   yıllar önce söylediği söze  nisbeten  Sözümü yemedim olarak koymuştur. 1992  yılında ilk olarak Mahallenin Muhtarları filminde rol almış  ve son olarakta  Para = dolar filminde  2008 yılında oynamıştır. Ebru Destan , hala yayında olan ve acunmedya’nın sunduğu bir yarışma olan survivor yarışmasında da  2011 yılında  ünlüler takımında yer almıştı.

 

Şuan  Mete İnan ile evli olan Ebru destan’ın bir çocuğu var.  Mete İnan ise ,  İnan inşaatın sahibidir.  Şuan  hala mete inan ile birlikteliği bulunan Ebru DESTAN , mutlu olduklarını ve böyle devam etmesini istediğini kaydetti.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir