Ebru Şancı Kimdir Biyografi Kaç Yaşında ?

31 Ağustos 1983 İstanbul doğumlu olan başarılı model ve oyuncu Ebru Şancı; 16 yaşında modelliğe başlamıştır. 18 yaşında kazanmış olduğu güzellik tacıyla; güzelliğini pekiştirerek profesyonel anlamda modelliğe adım atmıştır.

 

Uzun yıllar New York’ta modellik kariyerini sürdüren Ebru Şancı; 2020 yılında Türkiye’ye kesin dönüş yaparak; model ve oyunculuğun yanı sıra İstanbul ve Türkiye genelinde otellerdeki müşterilerin otel dışındaki işlerini yapan, bu konuda hizmet veren bir şirket kurmuştur. Halen bu şirketin yönetim kurulu başkanlığını yapmaktadır.

 

Bahçeşehir Anadolu Lisesi’nden mezun olan Ebru Şancı; New York Üniversitesi Oyunculuk ve Drama Bölümü’nde eğitimini tamamlamıştır. Kariyeri boyunca dünyaca ünlü birçok markanın defilelerinde ve katalog çekimlerinde rol almıştır.

 

Son olarak yer alacağı yeni projeler için Ebru Şancı; Hollywood yıldızlarının da eğitim aldığı Londra Müzik ve Dramatik Tiyatro Akademisi’nde eğitim almaya başlamıştır.

 

Hızlı aşk hayatıyla da gündemden düşmeyen Ebru Şancı; son olarak AKP Milletvekili Ahmet Kutalmış Türkeş ile Bodrum’da görüntülenmiştir.

Yorum

Yorum Yapın

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir