Gökhan Taşkın Kimdir Kaç Yaşında ?

Gökhan Taşkın kimdir? Kaç yaşında? Aslında henüz genç diyebileceğimiz yaşlarda olan ve hemen hepimizin kendine has üslubuyla sunduğu haberler ile tanıdığımız spikerdir Gökhan Taşkın. Gazetecilik ve habercilik mesleği ile de çok erken yaşlarda babasının gazeteci olması sebebi ile tanışmıştır. İkiz kardeş sahibi olan Taşkın henüz 5 yaşlarında iken babası ile birlikte gazeteye gittiği dönemlerde tanışmıştır mesleği ile.

 

Peki, spikerlik mesleği ile tanıdığımız Gökhan Taşkın kimdir? Kaç yaşında? Sorularına bakalım. Gökhan Taşkın 3 çocuklu bir ailenin büyük oğludur. 1 Ocak 1985 tarihinde dünyaya gelmiştir. Başarılı haber sunuculuğu kimliğine kavuşma serüveni ise aslında tesadüfler zincirinden ibarettir diyebiliriz.

 

Gökhan Taşkın kimdir? Kaç yaşında? Konulu makalemize Taşkın’ın spikerlik serüveni ile devam edelim. Küçük yaşlardan itibaren haberleri koştururken bir anda radyoculuğa başladı ve aynı zamanda ekonomi eğitimi alıyordu. Ancak eğitimini tamamlamadı. Radyoda çalışmaya devam ettiği sürede spiker aranıyor iken başvuru yaptı ve kabul edildi. 2005 yılından itibaren spikerlik yapmaya başladı ve halen kendine has üslubu ile Flash TV ekranlarında mesleğine devam etmektedir.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir