İrina Şeyk Kimdir ? Kaç Yaşında ?

İrina Şeyk tam soyadı ile Şehisklamovadır. Rus bir modeldir. Rus bir anne ile Tatar bir babanın kızıdır. 2010 yılından beri ünlü ve yakışıklı futbolcu Christiano Ronaldo ile birliktedir. 2007 yılından beri çeşitli modellik çalışmalarında yer almış ve kusursuz fiziği ile dikkat çekmiştir. Bikinili fotoğraflar bir çok dergide basıldı. Rusya’nın Yemanzhelinsk kentinde doğmuştur.

 

İrina Şeyk 1986 doğumludur. Oğlak burcudur ve 1 87 m boy uzunluğu vardır. Madencilik ile geçinen çok ufak bir köyde dünyaya gelmiştir ve babaları ailesini çok küçük yaşta iken terk etmiştir. Bunun üzerine müzik öğretmeni anneleri sayesinde geçinmişlerdir. 2007’de güzelliği keşfedilmiştir. Avon’un Global Güzellik Elçisidir ve New York ve Avrupa arasında hayatını geçirir. Real Madrid takımının profesyonel golcüsü Ronaldo ile aşk yaşamaktadır.

 

İrina Şeyk asla vazgeçmeyen, mücadelecei ve daima pozitif bir bakış açısına sahip olduğu için gurur duyar. Çocuklar adıan bir yardım derneği kurmuştur ve bununla ilgilenmeyi de asla ihmal etmez. Çok güzel ve başarılıdır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.