Levent Veziroğlu Kimdir Kaç Yaşında ?

Levent Veziroğlu, 1967 yılında dünyaya gelmiştir. 1989 yılında Ankara Üniversitesi Siyasal Bilgiler Fakültesi’nden mezun olduktan sonra The American University (Washington Dc) ‘den ekonomi alanında yüksek lisans derecesince mezun olarak eğitim hayatını tamamlamıştır.

 

1990 ve 2007 yılları arasında sayıştay denetçiliği, hazine müsteşarlığında imf ile ilişkiler ve ödemeler dengesi daire başkanlığı, uluslararası para fonu (imf) icra direktörleri kurulu kıdemli danışmanlığı gibi önemli görevlerde bulunan Levent Veziroğlu 2008 yılından bu yana Doğuş Holding başkanlık ofisi bölüm başkanlığı görevini yapmaktadır. 2012 Nisan tarihinden itibaren Doğuş Grubu bünyesinde eğlence sektöründe faaliyet gösteren D-ream’in ceo’luğu görevine devam etmektedir.

 

Levent Veziroğlu, 30 Ekim 2013 tarihinde oyuncu Nur Fettahoğlu ile Rumeli Hisarı’nda düzenlenen muhteşem bir nikah töreniyle  dünya evine girmiştir. Muhteşem Yüzyıl ve Aşk-ı Memnu dizilerinden tanıdığımız Nur Fettahoğlu, Veziroğlu ile evlenmeden önce borsacı Murat Aysan ile bir evlilik yaşamıştır. Ayrıca Fettahoğlu’nun bir dönemler oyuncu Necati Şaşmaz ile de yaşadığı çalkantılı aşk ile magazin gündeminden uzunca bir süre düşmediği bilinmektedir.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir