Mesut Hoşcan Kimdir?

Mesut Hoşcan 1962 yılında Eskişehir’de doğmuştur. Evli ve iki çocuk babasıdır. Eskişehirspor Başkanı ve iş adamıdır. Üniversite mezunudur. Hoşcan Lojistik Gıda Sanayi ve Ticaret AŞ’nin ve Özpa Gıda Tarım Hayvancılık İnşaat Sanayi ve Ticaret AŞ’nin Yönetim Kurulu Başkanıdır. Hoşcan Lojistik Gıda Sanayi ve Ticaret Aş, taşımacılık, depolama ve paketleme hizmetleri vermektedir.

 

Mesut Hoşcan aynı zamanda Eskişehir Nakliyeciler Kooperatifi Başkanlığı, Eskişehirspor Kulübü Başkanlığı, Kulüpler Birliği İkinci Başkanlık görevlerini yürütür. Çeşitli sivil toplum kuruluşlarına üyedir. Toplumsal sorunlarla bire bir ilgilenen ve her yerde görevleri mevcut olan çok geniş kitlelerin tanıdığı bir iş adamıdır. Eskişehir’in kalkınmasında rolü büyüktür.

 

Mesut Hoşcan Eskişehir’de doğup büyümüştür ve bu şehir ile gerçek bir bütünlük kurmuştur. Nüfuslu bir iş adamıdır. Sanayicidir ve başkanlık görevleri mevcuttur. Kulüp başkanlığı görevini de bbaşarı ile yerine getirmektedir. Sivil toplum kurluşları ile iç içe bir görevi bulunur. Toplumun kalkınması ve gelişmesi adına bir çok işle uğraşmıştır. Eskişehir’i güzel temsil eder.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.