Özge Ulusoy Kimdir Kaç Yaşında Resimleri Eşi Kim ?

2001 yılında dünyada tanınan en büyük ajanslardan birisinin düzenlediği yarışmada 3.lüğü kazanan bir mankendir. Mankenliğin uzun süreli bir iş olmadığını belirten Özge ULUSOY , dünya literatüründe de bunun böyle olduğunu , mankenlik yapanların bir çoğunun kendi markalarını ürettiği veya oyunculuğa yöneldiğini görmekteyiz.

 

Önüme bir çok teklif ve talep geliyor ,  bazı kriterlerim olduğundan gelen talep ve teklifleri  detaylı bir şekilde eleyerek değerlendiriyorum. Bana uyanları seçiyorum dedi.  Mankenlik / modellik kariyerini  devamlı geliştiren Özge ULUSOY çalışma hayatına prestij sahibi  modacılarla devam etti. Bunlardan birkaçını ; Yıldırım Mayruk , Cemil  İpekçi , Erol Albayrak ..  şeklinde sıralayabiliriz.

 

Hakan baş ile uzun süredir birliktelik yaşayan Özge Ulusoy ,  Ufukta evlilik varmı soruna net bir yanıt vermese de  şuan için  düzenli  , çok doğru giden ve saygı duyduğum bir ilişkim var dedi. Evliliğin güzel bir şey olduğunu söyleyen  Özge ULUSOY , evliliğini saklamayacağını  ve öyle bir şey olursa hep beraber kutlayacağız dedi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir