Şeyma Subaşı Kimdir?

Şeyma Subaşı, 2 Temmuz 1990 yılında doğmuştur. İstanbul Aydın Üniversitesi Moda Tasarım Programı bölümünü okumuştur.  Dönem dönem bazı ünlü tasarımcıların defilelerinde mankenlik yapmıştır. 2006 yılında “Deniz Akkaya ile Top Model” yarışmasına katılmış ve jüri tarafından beğeni toplamıştır.

Üniversite okuduğu yıllarda ünlü sunucu – yapımcı Acun Ilıcalı’ nın o dönemlerde çok izlenen televizyon programı “Var Mısın Yok Musun?” yarışmasına katılan Şeyma Subaşı,  69.000 TL kazanarak yarışmadan ayrılmıştır. Daha sonra yine Acun Ilıcalı’ nın hazırladığı “Yok Böyle Dans” adlı yarışmada kostüm tasarımcısı olarak çalışmıştır.

Şeyma Subaşı’ nın en çok tanınmaya başladığı olay ise Acun Ilıcalı ile olan yasak aşk ilişkisi haberleri olmuştur. İkilinin çok olumsuz tepki almasının en büyük nedeni Acun Ilıcalı’ nın evli olmasıdır. Ilıcalı ve Subaşının aşk ilişkileri gündemden düşmemiş, haberlerin sonrasında ise Subaşı’ nın hamile olduğu gündeme bomba gibi düşmüştür. Zamanla haberler doğrulanmış, Şeyma Subaşı Acun Ilıcalı’ dan bir kız çocuğu dünyaya getirmiştir. Bu bebeğin evlilik dışı olması nedeniyle halkın eleştiri oklarına tutulmuşlardır.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir