Sibel Meriç Kimdir Kaç Yaşında Sevgilisi Resimleri ?

Bir dönem giydiği abartılı bacak ve göğüs dekoltesi ile dikkatleri üzerine çekmeyi başaran ünlü olma meraklısı Sibel Meriç, 27 Mayıs 1984’te Ankara’da dünyaya gelmiştir. Modellik geçmişi olan Meriç, bale ve modern dans eğitimi almıştır. Müzik dinlemek, dans etmek ve spor yapmaktan büyük zevk alan şarkıcının yalnızlık, karanlık ve yılan gibi korkuları var.

 

Müzik hayatına garanti isimli bir single çalışması ile giriş yapan Sibel Meriç, şarkılarından çok medyada giyimi ve kıyafetleriyle yer aldı. Katıldığı makine kafa isimli Show programında dekoltesini ekrana yansıtmamak için Okan Bayülgen epey bir çaba sarf etmişti.

 

Medyada giydiği derin dekoltelerle oldukça fazla yer alan Sibel Meriç, 2013 yılında İstanbul kongre merkezinde kral TV’nin organizasyonu ile 19.su düzenlenen Türkiye müzik ödülleri gecesine de damgasını vurdu. Gecede giydiği derin bacak dekoltesiyle konukların bakışlarını üzerinde toplayan meriç, oldukça fazla dikkat çekti. Derin bacak dekolteli pembe elbisesiyle zor anlar yaşayan şarkıcı, akıllara benzer bir elbise giyerek yine dikkat çeken ebru Şancı’yı getirdi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.