Günay Musayeva Kimdir Kaç Yaşında Sevgilisi Resimleri ?

Şarkıcı ve dizi oyuncusu Günay Musayeva, 7 Şubat 1986 tarihinde Azerbaycan’da dünyaya gelmiştir. 2011 yılında Best Model of Azerbaycan’da birinci olmuş ve Best Model of the World yarışmasında ikincilik derecesini kazanmıştır. Bakü Devlet Ünivertsitesi Radyo ve Televiyon bölümü mezudur. Ezel dizisi başta olmak üzere reklam ve sinema filmlerinde rol almıştır.

 

29 Ağustos 2011 yılında kendisi gibi oyuncu olan Tolga Karel ile İzmit’te dünya evine giren Günay Musayeva‘nın bu evlilikten Cihangir Can isimli bir erkek çocuğu bulunmaktadır. Tolga Karel’in oğulları Cihangir’e yeni yıl hediyesi olarak Amerikalı avukat Denise Hope’un dünyanın uydusu aydan kendi adına tescil ettirdiği arsalardan dönümü 159 TL’den 8 dönüm arsa alması çiftin medyanın ilgisini üzerlerine çekmesini sağlamıştır.

 

19 Nisan 2013 tarihinde “Tiyatro Yok Ki” isimli grubun Aşk-ı Mecnun isimli oyununda yer alan Günay Musayeva bu oyundaki erkek tiplemesiyle farklı bir performans sergilemiştir. Show TV ekranlarında yayınlanan “Ben Buradan Atlarım” isimli yarışmada yer alan Musayeva, son dönemde eşi Tolga Karel’in Survivor yarışmasına katılmasının ardından gece hayatında sık sık boy göstermesine dair hakkında çıkan haberlerle medyada yer almaktadır.

Yorum

Yorum Yapın

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir