Tuğçe Kurşunoğlu Kimdir Kaç Yaşında ?

Tuğçe Kurşunoğlu  1994 yılında Bursa ‘ da  doğmuş  genç yaşına rağmen ünlü  model  ve  oyuncudur.

 

Üniversite de reklamcılık bölümünden mezun olan  Tuğçe Kurşunoğlu  bir çok televizyon projesinde yer aldı. Genellikle dizilerde rol alan Kurşunoğlu , son yıllarda oynadığı Leyla ile Mecnun filminde bir hayli ilgi toplamıştır. Kariyerinin zirveye ulaştığı komedi dizisi olan İşler güçler de Serpil karakterini canlandırmıştır. Tuğçe kurşunoğlu , genç olmasına rağmen oldukça başarılı ve rolünün hakkını veren bir oyuncudur. Ünlü oyuncu aslında bir mankendir. 2012 miss Turkey yarışmasına katıldıktan sonra herkes tarafından beğenilmiş  ve oyunculuk teklifleri almaya başlamıştır. Mesleğini icra etmeye bir dönem daha devam eden ünlü oyuncu tekliflere kayıtsız kalamamış ve kabul etmiştir. Ünlü model ve oyuncu olan  Tuğçe Kurşunoğlu ,  177 cm boyunda   ve  54 kilo ağırlığındadır.

 

Meslek kariyerinde sürekli bir gelişim sergileyen  Tuğçe Kurşunoğlu durumundan memnun olduğunu sık sık dile getirmektedir. Aynı zamanda reklamlarda da oynayan Kurşunoğlu geleceği oldukça parlak bir oyuncudur.

6 Yorum

Yorum Yapın
  1. TUĞÇE KURŞUNOĞLU çok güzel bir kız doğrusu çok beğeniyorum hatta ona bir kaç tane şiir bile yazdım ama şu anda aklıma gelmiyor söz bir dahakine okuyacağım.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.