Uğur Arslan Kimdir Biyografisi ?

 Uğur Arslan ,  3 Ağustos 1972 yılında İstanbul’ da doğmuş  ünlü  şair ve tv programı yapımcısıdır.   Eğitim hayatına Karagümrük Muallim Naci İlköğretim Okulunda başlamıştır. Zaten , Karagümrük   isminde çıkardığı   şiir ve şarkının bulunduğu parça ile  kariyerinde hızla gelişmiştir.  Yardımsever kişiliği ile ön plana çıkan Uğur Arslan ,  Deniz Feneri  Sosyal Yardımlaşma Derneğinin kurucu üyesi olarak insanlara yardım etmeyi  hedeflemiştir.

 

Uğur  Arslan  bir çok tv programının yapımcısı olmuş  ve kendisinin yazıp seslendirdiği bir çok şiire imza atmıştır. Geçtiğimiz yıl   reytingi oldukça fazla olan  Su gibi adlı  evlendirme programında  Songül Karlı ile birlikte sunuculuk yapmaktaydı , daha sonra  Benzemez kimse sana  adlı yarışma programına da katılmış ve iyi bir başarı yakalamıştır.

 

Uğur Arslan ,  özel hayatı ile  pek gündeme gelmeyi sevmeyen bir kişi olup  verdiği bir  röpörtaj  da eşi ile  tanışma hikayesinde bahsetmiştir. Uğur Arslan  eşi ile  tanışmak için gideceği  yemekte , annesinin izin vermediğini söyleyerek  hayranlarını oldukça  şaşırtmıştır.

Yorum

Yorum Yapın

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir