Kimdir Wiki Biyografi Arşivine Hoşgeldiniz.
Beğen 1

Nur Yerlitaş Kimdir ?


Nur Yerlitaş Kimdir ?

Nur Yerlitaş güzel ve sempatik bir modacıdır. Bir çok ünlüye çok değişik ve özel tasarımlar diker. Bunların arasında Derin Mermeci, Bülent Ersoy ve bir çok ünlü var. Kendisinin verdiği röportaja göre kahvaltı zevikini çok önemseyen bir kadın. İki yardımcısının bulunduğu evinde zaman geçirmeyi çok sever.

 

Nur Yerlitaş bir moda yarışma programında jüri üyeliği yaptı ve buradaki sert tavırları, dobra duruşu ve kendine ait tarzı ile dikkatleri üzerine topladı. Kendisi hakkında da bu yorulmarı yapıldığı zaman kabul etmiş ve arızalıbir kadın olduğunu ancak jeneratörünün de bulunduğunu ekleyerek şaka ile karışık kendisini betimlemiştir. Gerçek anlamda iddialı ve şık bir kadındır. Dolgun dudakları ile iri gözleri kendisine çk yakışır. Giyimi ve tarzı bir numaradır ve bir çok bayan onu örnek alır.

 

Nur Yerlitaşneredeyse bütün cemiyet hayatının güzellerine kostümler, gece elebiseleri dikmekte ve harika tasarımlar ortaya çıkarmaktadır. Kendisi bir marka oldu. Çocukluğundan beri artistlerin renkli yaşantı ile iç içe olmaya çalışmıştır.


Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz

Current ye@r *