Deniz Evin Kimdir?

Deniz Evin 1983 yılında İstanbul’da dünyaya geldi. Hacettepe Üniversitesi mezunudur. Burada oyunculuk bölümünde okuyup eğitim almıştır. Kendisi ekranlardan aşina olduğumuz bir oyuncudur. Son dönemlerde Beni Affet isimli bir Ankara dizisinde rol almaktadır. Burada rol arkadaşı olan Gaye Turgut ile evlendi. Yakın zamanda yapılan düğünün fotoğrafları da sosyal medyada bulunur.

 

Deniz Evin Unutma Beni İstanbul, Unutma Beni, Doludizgin Yollar ve Beni Affet dizilerinde rol aldı. Beni Affet dizisindeki rol arkadaşı Gaye Turgut!a olan aşkını geçtiğimiz zamanlarda twitter üzerinden paylaştığı bir fotoğrafta Gayem adı ile hitap ederek paylaşan oyuncu güzel bir düğün ile dünya evine girdi. Gerçekten mutluluklarının gözlerinden okunduğu harika ve eğlenceli bir düğün hazırladılar.

 

Deniz Evin halen ekranlarda gördüğümüz başarılı bir oyuncudur. Eşi Gaye Turgut da kendisi kadar başarılı ve güzel bir bayandır. Birbirine çok yakışan çift düğünlerinde Ankara oyun havaları ile eğlenmişler ve dansçılardan çok daha iyi figürler eşliğinde dans etmişlerdir. Düğün fotoğrafları internette çokça bulunur.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir